Любительский форум животных

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Любительский форум животных » Поговорим о том -о сём » Стабілізатори напруги у Харкові


Стабілізатори напруги у Харкові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім добрий вечір! Друзі, потрібна ваша допомога, мені терміново потрібно купити стабілізатор напруги тому що в моєму старенькому будинку дуже стрибає електрика. Чи могли б ви мені порадити магазин у Харкові?

0

2

Любаня написал(а):

Всім добрий вечір! Друзі, потрібна ваша допомога, мені терміново потрібно купити стабілізатор напруги тому що в моєму старенькому будинку дуже стрибає електрика. Чи могли б ви мені порадити магазин у Харкові?

Привіт. Згоден, що кожній українській родини потрібно купувати подібну техніку. Тому що у теперішній час можна залишитись без холодільника чи мікрохвильвки одночасно. Щоб такого не сталося треба стабілізувати напругу.

0

3

Ось і я так думаю. Мені дуже шкода буде мого нового комп'ютера. Я на нього складала гроші десь рік. Тому порекомендуйте де краще купити стабілізатор напруги.

0

4

Любаня написал(а):

Ось і я так думаю. Мені дуже шкода буде мого нового комп'ютера. Я на нього складала гроші десь рік. Тому порекомендуйте де краще купити стабілізатор напруги.

Я купував стабілізатор напруги у Харкові https://allo.ua/ua/harkiv/stabilizatory-naprjazhenija/ в магазині Алло. Мені довподоби став стабілізатор з інформативним дісплеєм, щоб я міг бачити різницю в показниках, а саме стабілізатор напруги Gemix RDX-1000 Gemix релейний цифровий 700Вт (07500024). Його переваги:
- Широкий робочий діапазон вхідної напруги 140 – 260 В
- швидкість реакції на зміну напруги, менше 0,5 сек.
- Стійкість до перешкод в електричній мережі та імпульсним підвищенням напруги
- Простота експлуатації
- Інформативний LCD дисплей
- Захист від перегріву та короткого замикання.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/1/image/524x494/602f0fa2c1f0d1ba5e241f914e856ff9/r/d/rdx-1000-3_1_.jpg

0


Вы здесь » Любительский форум животных » Поговорим о том -о сём » Стабілізатори напруги у Харкові


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно