Любительский форум животных

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Любительский форум животных » Поговорим о том -о сём » Полікувати зуби недорого


Полікувати зуби недорого

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт усім! Шукаю стоматологічну клініку в Києві, де можна якісно і надійно полікувати зуби. Може, хтось порекомендуєте де отримати хороший досвід і якісний сервіс? Важливо, щоб фахівці були дбайливі та підходили індивідуально до пацієнтів. Дякую за рекомендації!

0

2

Привіт! Я б дуже рекомендувала вам стоматологічну клініку Smile в Києві. Я там лікувала зуби і залишилася дуже задоволена. Фахівці ввічливі і професійні, завжди готові допомогти. Роблять все можливе, щоб забезпечити комфорт пацієнтів. Звертайтесь до них з впевненістю!

0

3

Любаня написал(а):

Привіт! Я б дуже рекомендувала вам стоматологічну клініку Smile в Києві. Я там лікувала зуби і залишилася дуже задоволена. Фахівці ввічливі і професійні, завжди готові допомогти. Роблять все можливе, щоб забезпечити комфорт пацієнтів. Звертайтесь до них з впевненістю!

Дякую за пораду! Скільки разів ви зверталися до клініки Smile? І які саме послуги вони надають? Чи ціни в них доступні? Мене поки що консультація цікавить, але згодом потрібні будуть різні види стоматологічних послуг.

0

4

Я зверталася до клініки Smile вже двічі. Перший раз - для профілактичного огляду і чищення зубів, а другий раз - для лікування кореневого каналу. У обох випадках я залишилася задоволена результатом. Щодо цін, вони розумні і адекватні за якість послуг. Вони надають широкий спектр стоматологічних послуг, включаючи зубні коронки, видалення зубів мудрості, імплантацію та ортодонтичні послуги.
Стоматологія https://smile-dent.kiev.ua знаходиться в районі Осокорків - Позняків. Зручно добиратись до них, так як метро не далеко там, якщо будете не на авто раптом. Фахівці там завжди уважні та готові розповісти про усі можливі опції лікування. Якщо у вас є ще питання, не соромтеся в них запитати! 
https://skrinshoter.ru/s/020923/wDApgSkV.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-02-09-2023%2017:43:56.jpg

0


Вы здесь » Любительский форум животных » Поговорим о том -о сём » Полікувати зуби недорого


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно